| iubii a întrebat:

Luna trecuta am avut ultimul contact sexual neprotejat(14.01) si a doua zi(15.01) mi-a venit menstruatia. iar acum trebuia sa imi vina luna aceasta cam pe 15 dar inca nu mi-a venit...acum 2 zile ma dureau ovarele si sunt si racita care este cauza?(am luat o pastila de raceaala cam cand trebuia sa imi vina) oare sunt racita la ovare?:-s de ce? o fi raceala cauza sau alt ceva?sad

2 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

E posibil sa nasti. Du-te la un medica si vezi daca mai esti virgina si fa un test de sarcina. Sau tu vrei sa nasti de ai facut neprotejat?

| andreik7 a răspuns:

E raceala sigur.