| JustaBoy22 a întrebat:

Fetelor ce preferati un baiat dragut sportiv si foarte romantic si amabil sau un baiat de gasca care face sala si se comporta ca si cum fata ar fi ceva ce îi apartine?

Răspuns Câştigător
| lexzor a răspuns:

Daca esti de gasca nu esti golan! Daca faci sala inseamna ca esti un cacacios! Daca tratezi o fata ca pe un obiect ce iti apartine, nu prea ai ce face pe pamant. Fata trebuie respectata, nu rahaturi pe care le faceti voi. O cun de 2 zile si o intrebati daca vor sa stea cu tine. Poti fi si gras si sa te placa fetele, daca le cunosti de mult timp, nu prea va conta cum vei arata!

7 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Primul.

| ksuper31 a răspuns:

In caz ca nu ai observat, primului baiat i-ai adaugat numai calitati, iar celuilalt defecte.Cine crezi ca v-a zice ca prefera un baiat care se comporta cu o fata ca si cu un obiect?!(Mother of God, logica asta...)
Succes!

| JustaBoy22 explică (pentru ksuper31):

Adica ce vroaim sa zic este ca in ziua de astazi sunt o gramada de baieti draguti si amabili dar fetele majoritatea le vezi cu nu stiu ce badarani care fumeaza beau si se comporta poros cu ele
si culmea ele stau u acesti baieti

| h3r a răspuns:

Un baiat de gasca si romantic. Nu-mi pasa daca e sportiv sau merge la sala.

| P4ul a răspuns:

Toate fetele ma prefer pe mine am toate calitatile pe care le-ai spus! Deci Funda?

| JustaBoy22 explică (pentru P4ul):

Ti-au murit laudatorii? laughing)

| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Sincera eu as vrea un baiat cu muschii si romantic dar nu prea sunt decat foarte rar