| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu 3 ani adica la varsta de 14 ani am inceput sa ma masturbez.Fiindca m-am luat dupa niste prieteni ca faci bine.si de 3 ani ma masturbez.la inceput ma masturbam cand venea momentul ejacularii ma gadila foarte bine.acum cand ma masturbez ejaculez si nu ma mai gadila asa mult si tin sa spun ca ma masturbez des.de multe ori pe saptamana. daca ma las de masturbare o sa ma gadile din nou la ejaculare? Vreau sa simt asta cand fac dragoste cu prietena mea. Ajutati-ma va rog e urgent. vreau sa ma gadile si sa simt placere. Si am auzit ca daca te masturbezi faci ceturi de sperma si nu ejaculezi complet si cand fac sex nu o sa mai ejaculez cum trebuie e adevarat?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti inconstient.Lasa-te de asta ca vei avea probleme cand vei fi cu o femeie in pat.

| stfnn a răspuns:

Nu o sa ai nicio problema cand o sa fii cu o femeie in pat. Si da, o sa "te gadile" daca raresti procedeul. laughing

| mihai69 a răspuns:

Nu e nimic adevărat din ce ai scris tu aici!
Ca să „te gâdile" (adică să ai un orgasm satisfăcător) trebuie să lași o vreme să treacă înainte să repeți operațiunea. Preferabil (mult) mai mult de 12 ore.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este adevarat ca nu mai ejaculezi cum trebuie daca te masturbezi asa de des.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa-ti chemi prietenii care te-au invatat si sa va gadilati intre voi...

| Armenianeek a răspuns:

Ce intrebare idioata. Dar in fine straight face
Nu te mai masturba, simplu laughing Bineinteles ca te poti abtine daca ai vointa, rareste ''doza'' pana cand ajungi sa renunti. ^^

| remyna a răspuns:

Stai linistit nu e adevarat ca nu o sa mai ejaculezi niciodata. incearca sa te abtii de la masturbare. nu faci bine a masturbarti esti inca mic. sper ca am fost de ajutor