| CalinMocanu a întrebat:

Buna ziua TPU, astazi ma tot contraziceam cu o fata cu sarutul si am intrebat-o ca daca as sarutao ar fi cu mine dupa. Si a zis ca mai vedem.
Si dupa mi-a zis ca daca mi-e imi place un sarut furat(so sarut cand nu se asteapta) sau unu dat de ea. Astept raspunsurile/sfaturile voastre cum ar trebui sa procedez.

3 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Dupa parerea mea cred ca se cam joaca cu tine.Cand o fata spune mai vedem inseamna ca se gandeste categoric si la altcineva, si incearca cumva sa afle pe cine ar vrea cu adevarat si pe cine nu.Eu una, daca as fi baiat, as fierbe-o un pic.Ca daca ii faci pe plac, si pari "lesinat" nu vrei rezolva cu nimic.Dar daca vrei totusi sa faci asta, cand se uita in alta parte, i-ai capul in palme si sarut-o.Nu stiu ce sa iti spun in afara sa fi atent. Daca chiar vroia ceva, facea ea primul pas.Noi fetele avem un pic mai mult tupeuhee hee

| alinike2 a răspuns:

Te duci la ea, dar vezi sa nu puti, te duci la ea cand e aproape de un perete, o impingi putin pana se lipeste de perete, iti pui maine pe langa ea cu palmele lipte de perete si apoi o saruti tongue