| CalinMocanu a întrebat:

Buna ziua TPU, astazi ma tot contraziceam cu o fata cu sarutul si am intrebat-o ca daca as sarutao ar fi cu mine dupa. Si a zis ca mai vedem.

Si dupa mi-a zis ca daca mi-e imi place un sarut furat(so sarut cand nu se asteapta) sau unu dat de ea. Astept raspunsurile/sfaturile voastre cum ar trebui sa procedez.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Fura-i cate saruturi esti in stare si dupa aceea vei primi si de la ea.

| CalinMocanu explică (pentru neutrino):

Multumesc, FUNDA happy

| neutrino a răspuns (pentru CalinMocanu):

Cu multa placere. Bafta

5 răspunsuri:
| nightwish12356798 a răspuns:

Sarut-o mai! Las-o fara saliva! (Glumesc)

| Satoko a răspuns:

Saruto frate! Fata cere dai ce vrea happy

| CalinMocanu explică (pentru Satoko):

Aham, multumesc de sfaturi mai astept cateva raspunsuri si dau funda!