| Paleku_Aleku_1982 a întrebat:

Buna ziua TPU in timp ce ma masturbez ( Baiat ) imi place sa imi bag s un deget in fund pentru marirea placerii sexuale eventual imi ud si degetu, mi se poate intampla ceva? Asa simplu fara sa mi bag degetu in fund nu imi place.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Semeni a gay.Pasiv. Adica primesti nu dai.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-as propune ceva inedit; ai putea incerca cu ceva mai gros si alunecos spre exemplu lumanarile folosite la cununie. Abia atunci vei experimenta placeri si senzatii nebanuite. big grin

| Oana92 a răspuns:

Daca ai grija la igiena nu vei pati nimic.

| 6Anonim9 a răspuns:

Citeste despre punctul G masculin. Apoi o sa vezi ca e normal pentru cei care sunt capabili sa nu fie animale si sa stie cum sa se satisfaca singuri, in primul rand. Nu lua in seama comentariile. Nu e vreo actiune tipic "gay". Documenteaza-te si multa sanatate! Numai bine!winking big grin

| Elena995 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, stai linistit.

| Radu416 a răspuns:

Poti avea foarte multe probleme, cum ar fi:
1. Mirosul degetului, mirosul de c...t este foarte puternic si iti poate ramane pe deget pana vei murii, oare chiar esti de acord sa ai un deget care sa miroase a c...t?
2. Daca iti bagi foarte adanc degetul, poti sparge un vas de sange sa faci hemoragie si sa mori, este dovedit de medici acest lucru!
3. Daca ai unghiile mari si nu iti bagi degetul foarte adanc te poti zgaria iar acea zgarietura sa se inficteze, iar acea infectie iti poate cauza moartea.
4.O sa te c..ci din ce in ce mai greu pana va exploda un mat si vei murii pana sa ajungi la spital.
5.Esti expus riscului de a devenii un gay pasiv iar de rusine ca nu esti activ te ve-i spanzura in cires.