| naughtyflavy96 a întrebat:

E normal ca l-a varsta mea de 15 ani sa ma masturbez cu un deget in p**** s-i cu unul in fund? Prietena me-a cea mai buna zice ca nu e bine, dar mie-mi place.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine, ar trebui sa te lasi (cu degetul in fund) si las-o moale cu masturbarea ca sa nu ajungi dependenta de ea.

| ionutzul31 a răspuns:

Pfff...am o imaginatie muuuult prea bogata laughing)))
Deci lasa-te.Dar daca nu poti nu cred ca este nici un fel de problema.

pfff...trebuie sa-mi golesc mintea laughing

| nobody88 a răspuns:

Eu zic ca, de la noi tot ce poti sa auzi sunt doar opiniile unor persoane normale cu mai multa sau mai putina experienta si cunostinte ( fara vreun background solid in medicina sau ginecologie sau chiar psihiatrie ), dc nu te folosesti de google si cauti mailul unui sexolog sau unui doctor ginecolog iti faci un mail nou ca sa nu ai probleme cu intimitatea ta proprie si personala sau poate esti timida si ii ceri lui parerea. Cred ca ar fi persoana cea mai in masura sa iti explice exact prin ce faza treci si sa iti explice daca este oky ce faci la varsta ta sau daca este bine sa continui sau nu.

| вяυηєтнα a răspuns:

laughingSincer sa iti spun mie mi se pare scarboslaughingAcum treaba ta eu zic sa nu o mai faci dar daca chiar nu te poti abtine fa'o p bunehee hee

| fakmibeibi a răspuns:

Nu te mai masturba, mai bine o faci pe bune.Eu asa fac si nu siimt nevoia sa ma masturezbig grin

| DeAtHKnIgHt a răspuns:

Mda ionutzul ai dreptate...Imaginatia mea e prea bogata laughing)

Lol sa te masturbezi cu un deget in pi.zda si cu unul in fund? rolling on the floor

Renunta la mastubare, sau daca nu renunta la a te masturba in cur sau in piz.da tu alegi.

Cred ca ar trebui sa te consulti cu mama ta cea draga sau sa ii spui mamei tale ca ai nevoie sa vorbesti cu un psiholog pentru a vorbi ceva cu el...

| kkmk a răspuns:

Daca asta te excita si te face sa te simpti bine e OK... apropo, nu vrei sa faci un cyber sex la web? Da add la ID Yahoo sexxysergiu daca vrei.big grin

| GD13 a răspuns:

Incearca cu 2 vibratoare, e mai excitant laughing