| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua tuturor

Miam găsit o prietena și problema este ca părinți ei nu sunt de acord cu relația noastră și mama lui prietena mea nu o mai lasă să iasă afară din cauza mea, eu nu înțeleg de ce, la fel și tatăl ei, adică părinți ei nu o mai lasă cu mine, am observat ca părinți ei sunt dificili, și acea fata îmi spune ca ma iubește și ma place foarte mult, prietena mea a împlinit vârsta de 21 de ani și eu la fel, pe data de 1 Decembrie împlinesc 21 de ani, nu înțeleg de ce am ghinionul asta, sincer pe fata o iubesc foarte mult și o plac, nu înțeleg cu ce am greșit sau ce am făcut crying, nu știu de ce am mereu ghinion când vine vorba de fete și de dragoste, chiar așa se întâmpla, mai sunt persoane care trec prin acestă situație sau care au trecut?

Îmi doresc foarte mult o iubita cu care sa petreac timpul liber și cu cine sa împărtășesc lucrurile, dar sa ma placă și părinți fetei și sa fie de acord cu mine crying, și acum din cauza părinților nu mai pot să mă văd cu ea și sa stau cu ea crying

Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti sărac, urat si fără școală? de aia nu sunt de acord cu relația?

| dullcat a răspuns:

Buna.E foarte nasol daca nimeni din familia ei nu este de acord cu relatia voastra.Chiar si in cazul cand faceti cum va simte voua inima, familia ei va tot incerca sa va desparta, sa va bage bete in roate, sa ii otraveasca ei mintea cand se intalnesc si asa mai departe.

| J0B0MAT a răspuns:

Ești sigur că părinții nu îi dau voie? La 21 de ani, nu e normal să aștepți voie de la părinți.
Altul poate e motivul, poate și faptul că nu prea știi gramatică a fost luat în calcul, poate și altele.Noi nu te cunoaștem, ei da.

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Pai si de ce trebuie sa se bage parintii ei in relatia voastra? E cam ciudata situația asta.
Bine ar fi sa o convingi pe iubita ta sa se mute cu tine dar fara sa o indepartezi de parintii ei.Si trebuie sa o inveti si pe iubita ta ca trebuie sa fie mai independenta in raport cu parintii ei si sa ia decizii de una singura.

| TheGentleman a răspuns:

De ce nu îi dați amândoi în p! zzd@ m@mii lor pe ambii părinți și vă vedeți ambii de viață?

Sau așteptați să ia Oana Lasconi atitudine și în cazul vostru? laughing