| Lolly184 a întrebat:

Bunaa.am si eu o intrebare mai ciudata, acu nu incepeti cu mistouri. De ce fetei ii place ca baiatul sa fie mai inalt decat ea, stiu si eu sunt fata dar nu inteleg de ce noua ne place ca baiatul sa fie mai inalt. Daca ati avea ocazia sa iesiti cu un baiat mai scund, ati face`o?

8 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai din comoditate cred, pur si simplu nu ne place sa ne aplecam ca sa il pupam, adica de ce sa ma doara pe mine gatul cand il poate durea pe el? oh go on
Da as iesi atata timp cat are la indemana scaunelul laughing

| BlueBird a răspuns:

Eu cre, si asta e doar paerrea mea, ca fetelor le plac baietii mai intalti deoarece se simt mai protejate big grin. Daca baiatul ar fi scund ar trebui sa ne mai simtim protejate, noi fetele? Nu. Ar fi tocmai invers ceea ce nu prea e normal straight face.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu nu as vrea ca baiatul sa fie mai scund. fata trebuie sa fie mai mica na...doar nu l-o proteja fata p baiatlaughing daca se ia cineva d tine ce faci.ii da un pumn il baga in pamanttongue

| VadTot a răspuns:

Cred ca i o Fixatie a noastra a oamenilor inca de cind Traiam prin copacilaughing)Asa sunte ti voi femeile aveti tot felul de fixatii ciudate si pretentioase
Cu siguranta sunt unele destul de cuidate si absurde ma mir ca nu ti au venit si altele prin minte si sa intrebi
Cu siguranta la acest gen de intrebari nimeni nu ti poate raspunde exact si sa aive si Dreptate suta la suta.Este Acel gen de intrebare care nu are un raspuns Sigur si exact fiecare isi da cu parerea si fiecare are dreptate in felul sau,. esti multumita? Sti noi oamenii de a lungul timpului ne am pus atitatea Bariere"intre noi pur si simplu si tot felul de chestii.,, Dar ma opresc aici ca ar fi mult de spus si nu ma mai opresc...

| paynehunter a răspuns:

Pff eu sunt baiat si chiar parintii mei zic ca inaltimea e chiar importanta,deoarece inaltimea scoate foarte mult la iveala puterea,autoritatea,chiar masculinitatea,nu stiu cum sa iti zic,dar cam asa este si e normal ca fetele sa aleaga pe unul mai inalt, se simt mai in siguranta cu ei, decat cu cei scunzi.

| SlickAdy a răspuns:

Le place sa fie mai inalt ca sa l dea **** din picioare

| Chestiuţăă a răspuns:

Da.de ce nu?

| Echo_9851 a răspuns:

Krd ca ne uitam la baieti mai inalti pentru ca ne simtim mai in siguranta.pentru ca eu una nu mas simti bine sa ies cu cineva mai scund ca mine.adica nu stiu dc e regula asta pe care tot noi neo punem ca baiatu sa fie mai inalt.dar cred ca ma repet dar nu neam simti bine in compania unui baiat scund.aici depinde si de persoana deoarece unele nu vor sa se faca de ras.plss ajuta-ma si pe mine la ultima intrebare.si eu am una mai ciudata