| Ilovedinero a întrebat:

Bunaa.Am o intrebare care poate vi se pare ciudata dar..Sun curioasa de ce unii baieti cred ca cel mai atragator lucru la ei este penisul.Pur si simplu nu are niciun farmec.Nu cred ca exista fata pe pamantul asta care sa se indragosteasca de vreun baiat daca are penisul nu stiu cum.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dacă ai penisul mare și jucăuș automat femeile se vor îndrăgosti de tine

| Ilovedinero explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

0 adevar. Daca te comporti ca un bou, daca esti jegos, daca arăti ca o râmă, daca esti nesimtit si multe altele iti garantez ca poti sa il ai de 2 m ca nu te ajuta la nimic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu credem nici pe departe asta, altfel am merge cu cucul gol pe strada

| Hyperion7 a răspuns:

Poate că pentru asta multi sunt judecati?
Iar alții profita de asta și se lauda cu jucăriile lor?
Nu sunt fete care sa se îndrăgostească de vreun băiat daca are penisul mic pentru că automat incep sa râdă și pa atracțiewinking
Cum nici fete care sa se îndrăgostească de alții care o au prea mare, că e dureros pentru ele.
La urmă multi ne întrebăm daca merita niste sex cu niște ființe așa complexerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu au altceva cu care să atragă sau să se simtă mândri, atunci le rămâne scula din dotare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece au creierul mic, și astfel încearcă să recompenseze, problema e când și acolo sunt probleme! laughing)

Încă un răspuns Folositor happy, și Explicativ este că, în fapt ACELA LE ESTE CREIERUL!

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Cine naiba a afirmat asa ceva?

| ClaRa91 a răspuns:

Pai cu ce sa se laude? Bani, nu, locuinta, nu, masina Tesla, nu, profesie, nu, etc. Nu pot oferi decat o....la. Sa o ofere mamei lor.