| Loriiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Bunaa! Ieri am fost acasa la prietenul meu, ma rog ne-am dezbracat, am facut perludiu si dupa aia ne-am masturbat reciproc, atunci in timpul masturbarii nu mi-a curs sange nu nimic, dar cand am ajuns acasa aveam putin sange pe chilotei. Ce inseamna sangerarea aia? Mai sunt virgina? Azi de dimineata m`a usturat putin acolo ...mentionez ca nu mi-a bagat degetele in vagin...[ scuze, am mai pus intebarea asta odata, dar mi`sa cerut sa fiu mai explicita:*] Multumesc pentru ajutor!:*:*

Răspuns Câştigător
| InoKo a răspuns:

Nu e motiv de jalba.Asa se intimpla, si nu.nu ai fost dezvirginizata, mai esti inca VIRGINA.Iti inchipui ca uneori himenul e atit de elastic ca nici la actul sexual cind baiatul iti introduce penisul de mai mult de 10 cm, nu se rupe, dar acum cind tu spui ca nu ti-a bagat degetele in vagin, e clar ca esti inca intreaga. Daca ti-l baga de tot, poate ca nu mai erai domnisoara.In rest, esti inca.
Si eliminarile de singe? da, asa se intimpla de la excitatie si de la insusi masturbarea. Iar usturaturile sunt normale, nu ai de ce sa te ingrijorezi.Asa este procesul asta de masturbare.ar trebui sa stiti.Sau,voi ati facut asta prima data?
Nu conteaza, si nu e nimic grav.Doar ca ar trebui sa te acomodezi cu aceste consecinte.cu toate usturaturile astea si cu toate eliminarile astea.

Numai bine.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate pe moment nu ai simtit, ca erai excitata, dar e foarte posibil sa nu fi fost nici curat pe maini - v-ati spalat inainte?! - sau unghiile prea lungi, si te-a ranit putin. sa ai maaare Atentie la asa ceva pe viitor!
Daca sangerarea nu s-a oprit, fuga de urgenta la medic, nu e de joaca cu asa ceva!

| Crisu a răspuns:

Pai v-ati masturbat cum? Ai zis ca nu ti-a bagat degetele in vagin, deci ce a facut mai exact? Si da... cred ca sangele ala e de la himen si de la faptul ca nu mai esti virgina.

| thereforyou a răspuns:

Ce oameni sunteti si voi.va intalniti. ajungeti pe pat.si va masturbati ca turcii intre voi. Pai ori vrei sa-ti incepi viata sexuala ori nu.

| Mo a răspuns:

@alessandro, sa te vad si pe tine pe la 17-18 ani cand o sa ai prietena`...si sa mai spui atunci ca masturbarea e scarboasahappy

Sunt sanse mari sa fii inca virgina, pentru ca degetul nu este destul de lung sa iti rupa himenul, asa ca stai linistita. Sangerari mai apar din cand in cand fara un motiv anume.

| SăcsyLlamă a răspuns:

Daca nu te-a bagat degetul in vagin si cand ai ajuns acasa ai vazut totusi sange, e in regula, inca esti virgina. Himenul este destul de flexibil, cat despre acea sangerare, se mai intampla. Stai linistita!

| ElevatorStricat a răspuns:

Mai esti virgina! Doar daca baga degetele in vagin si inainta puteai fi dezvirginata! Deci ai grija de tinetongue

| XANDER_9023 a răspuns:

Tot ce pot saatri spun e ca poti sa faci ce vrei dar masturbarea e scarboasa frate acum serios...

| b3Rb3cU a răspuns:

Vorba lui ஐღLoveღஐ laughinglaughing cati ani ai mai alessando?

si la intrebarea lui lory nu stiu ce sa zic. sa speram ca mai esti virgina [ nu mai pricep la din astea de fetebig grin ]