| anonim_4396 a întrebat:

M-am masturbat si mi-a curs sange.
Nu mi-am introdus nimic in vagin.
Mai sunt virgina?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Virgină mai ești dacă, ce numești masturbare, s-a făcut doar exterior și penetrarea a fost infimă. Sângerarea a fost din cauza forțării penetrării, obiectului care a zgâriat ușor suprafața internă. Nu te mai juca cu focul, te poți arde!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca esti/ca ai ramas in continuare VIRGINA. Sangerarea poate sa provina din lezarea/ruperea membranei HIMEN in urma masturbarii mai neatente si astfel sa-ti fi DEFLORAT ''pasarica''. Multa sanatate!

| Iamlolanoah720 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Asta inseamna ca cand o sa am un act sexual cu un baiat nu o sa mai sangerez?!?

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Nu mai esti. Te-ai dus pe pl.

| Iamlolanoah720 a răspuns (pentru CiprianZisSpartanu):

Du-te dreacu

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru Iamlolanoah720):

Du-te tu cu multa stima si respect.

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Trebuie sa mentionez ca mam mai masturbat si anainte
Si cand mi-a curs sange am crezut ca mi-a venit ciclul pentru ca aveam dureri de burta si era cam mult
Dar nu m-a tinut deloc mult gen
Eu cand sunt in perioada menstruatiei ma tine 6 zile
Si atunci m-a tinut doar 2 sau 3 zile
Dar poate ca acea sangerare nu era din cauza himenului
Ca misa mai intamplat sa ma masturbez si a 2 zi sa imi vine ciclul, poate imi venise ciclul
Nu?