| AlexaAlecutza a întrebat:

Ieri m-a masturbat si mi-a curs putin sange si azi cand m-am masturbat a curs mai mult sange, dar nu cantitate mare. Deci, mai sunt virgina sau nu?

13 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Teoretic,mai esti caci nu ai avut relatii sexuale cu nici un baiat.practic, nu mai esti ca ti-ai rupt singura himenul.

| FRE3wILL a răspuns:

Daca ieri ti-a curs sange, de ce ai continuat si azi... vorbeste cu mama ta!

| RAY a răspuns:

Du-te la doctor sa afli eu de unde sa stiu da-mi o poza sa o vad

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai introdus degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin şi din acea cauză ai sângerat, cel mai probabil, ţi-ai rupt himenul!

Toate cele bune.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar la urechi

| Felys a răspuns:

Adio virginitate, a fost, dusa-i

| Alcyon a răspuns:

Nu mai face chestii de-astea ca risti sa te trezesti cu infectii. Teoretic esti virgina, pana vei intretine relatii sexuale cu un baiat. O sa fie insa putin penibil pentru tine, cand prietenul tau o sa descopere ca poate sa ti-o bage usor si ca nu exista nici urma de himen pe-acolo. E posibil nici sa nu te creada c-ai fost fata mare.

| Hαppiηеss a răspuns:

Of doamne, nu mai esti virgina te-ai rezolvat singura. Tu realizezi cat de penibil o sa fie cand o sa ai primul contact sexual cu un baiat...

| Adita1988 a răspuns:

Te rezolvam eu nu-i bai, dar daca nu mi-ai zis sad

| IrinelRaducan a răspuns:

Nu trebuia :o. Veneam eu laughing

| AlexandraRock15 a răspuns:

straight face *facepalm*, tu..cum sa fi atat de batuta in cap? laughing parintii stiu ce faci tu la cei 12 ani ai tai? thinking

| Lucy26 a răspuns:

Daca iti curge in continuare s-ar putea sa-ti fi venit menstruatia. dar ar trebui sa mergi la doctorul ginecolog!