| Anto3457899 a întrebat:

Bunaaa! Am si eu o Micuță problema laughing)
Colegul meu din clasa ma place si m-a întrebat daca m-as supara daca m-ar săruta. iar eu am crezut ca glumește si nu l-am luat in serios iar de atunci ma evita la școala oarecum dar mereu il surprind vu privirea cand se uita la mine. Tot timpul ma privește, mi-a spus sa nu zic la nimeni dar acum nu știu cum sa-l abordez încât sa vorbesc cu el despre asta. p.s. Sunt la liceu iar el este in aceeași clasa cu mine

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Cred ca realizezi ca l-ai dezamagit profund. nu poti sa stii ce e in sufletul lui. poate el chiar e indragostit cu tine si faptul ca tu l-ai luat in deradere, a cazu ca un pumnal in inima pentru el. daca vrei sa iti repair greseala, asta desigur, daca intr-adevar simti ceva pentru el, atunci te duci frumos la el, iti ceri scuze si il saruti.

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa preiei exemplul si sa urmezi experimentul prezentat in intrebarea care apare in urmatorul link. Succes si mult noroc! https://www.tpu.ro/......te-timida/

| SG1995 a răspuns:

Draga el a facut ce-a crezut ca e corect, daca l-ai redpins te evita, desi te asigur ca inca te place, daca il placi si tu rezolva problema, abordeaza-l, intreaba-l ce faci, daca are ceva tupeu te va invita la o cafea, ceva.

| missfatadelatara a răspuns:

Săruta-l și scapi de el.

| sweetangels a răspuns:

Iti place de el?

| Anto3457899 explică (pentru sweetangels):

Pai. pana atunci nu ma gândeam la așa ceva. el arată foarte bine adică este drăguț si sportiv de performanța. nu i-am dat importantă dar acum am observat ca si eu il caut mereu cu privirea si cred ca încep ca si eu sa-l simpatizez. Aoleu, nu mai eu am chestii d-astea complicate. tipic mie

| Anto3457899 explică (pentru sweetangels):

Cred ca da... adică nu ma așteptam la asta dar acum am început sa ma uit mereu la el si sa-l caut cu privirea

| anamaria82726 a răspuns:

Te place, da ABSOLUT penibil in ce fel ti-a zis. Adica sa te sarute daca nici nu v-ati gandit sa fiti impreuna. Oricum, daca il placi spune-i. El a fost foarte deschis cu tine, deci nu i s-ar parea ciudat.

| leapșa a răspuns:

Pe Facebook?

| Anto3457899 explică (pentru leapșa):

Ce anume pe Facebook?

| leapșa a răspuns (pentru Anto3457899):

"Tot timpul ma privește, mi-a spus sa nu zic la nimeni dar acum nu știu cum sa-l abordez încât sa vorbesc cu el despre asta."?!
Daca nu poti fata-n fata, atunci incearca pe Fb. rolling eyes

| Blondina12 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau i-as da un sarut surpriza sa vezi cum ii trece supararea happy