| Zâmbărețu a întrebat:

Hei! Am 16 ani si prietena mea are 14. Astazi, nici nu mi-a venit sa cred, dar m-a sarutat ea. O credeam o fata foarte timida si asa este in general, dar astazi... Credeti ca fetele care saruta primele sunt fete de incredere sau nu?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur o asemenea manifestare de-a lor denota atat o destul de mare doza ''de curaj'' cat si un pic de tupeu care a fost probabil studiat si asumat. Daca vor fi sau nu de incredere acest lucru va reiesi in timp si va depinde de destul de multi factori, atat subiectivi cat si obiectivi ai relatiei ce va urma. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Păi a așteptat fata cât a așteptat... dar dacă tu nimic - nimic...

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| minrest a răspuns:

De asta nu e bine sa fii bun. Omul bun e luat de prost. In loc sa te sarute, trebuia sa te scuipe in ochi, si acum te-ai fi intrebat cu ce ai suparat-o si cum sa faci sa o impaci. Oricum, nu te gandeai ca e curva, daca te scuipa in ochi.

| SG1995 a răspuns:

In general persoanele timide sunt destul de loiale, de fapt faptul ca ea te-a sarutat prima denota faptul ca ea are incredere in tine, se simte bine in preajma ta, si a ajuns destul de familiara cu tine cat sa iasa din propria ei cochilie prin acest gest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altu care descopera ca alea mai timide ard mai rau pe dinauntru ca alea mai "nesimtite". Nu e nimic rau ca a facut asa ceva, unde e nenorocirea? Sau te/ai ofticat ca a avut mai mult tupeu ca tine? Cred ca aici vezi tu problema.

| anamaria82726 a răspuns:

Nu a facut nimic rau. Te-a sarutat fiindca nu s-a mai putut abtine

| leapșa a răspuns:

Pai s-a saturat de cat a stat dupa tine sa faci primul pas!

| BogdanBz a răspuns:

Deci tu iei tupeul pozitiv in nume de rau? wtf. trezeste-te amice. poate fata te-a vazut prea pampalau si a decis sa fie ea cea care face primul pas. grow a pair.

| Blondina12 a răspuns:

Eu o singura data am sarutat eu prima si am facut-o pentru ca el nu avea curajul laughing)
Oricum mi-a placut destul de mult ca sa trec peste asta laughing