| anonim_4396 a întrebat:

Oare ma place?
Mereu cand sunt afara.este si el.
Odata eram cu un baiat de la mine din clasa.si, l-am luat de mana.nu stiu cum am ridicat privirea fara sa vreau, si l-am vazut ca se uita in ochii mei.
Saptamana trecuta a dat peste mine din greseala.si mi-a spus "scuza-ma"pe un ton "ciudat". Azi cand am intrat in scoala, l-am vazut in geam ca se uita in urma.De mai multe ori l-am vazut ca se uita la mine.Mereu sta afara [el si doi baieti]. si dupa ce intru in scoala.intra si el.[pana atunci sta afara langa usa.]
Nu stiu.cred ca incep sa tin la el.straight face
Azi de exemplu. un coleg de a lui a fost la mine in clasa[pentru. ca eu si o colegaa eram de servici, nu am fost la sport.si am ramas in clasa.]. si m`a intrebat de ce zambesc.Si nu i-am raspuns. I-a zis colega mea ca zambesc ca l-am vazut pe unu despre care nici ea nu stie cine este.laughing.
Colegul lui mi-a spus: "Cine, e de la mine din clasa?".-a spus`o ca si cum ar sti ceva.
ps.nimeni nu stie de asta.NIMENi,! nici cea mai buna prietena a mea.hee hee. Eh, acum stiti voihappy

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Cu siguranta te place. Asa mi s-a intamplat si mie cu un tip. Unde eram eu, era si el. Astfel am pus la cale un plan cu o prietena.hee hee
Cand am trecut pe langa el i-am sp prietenei mele: "Fata, de ce n-ai intrat aseara pe mess? Vroiam sa iti trimit o super piesa." Ea nici macar nu avea net, dar asta a fost planul. El bineinteles ca a auzit si seara cand am ajuns acasa, am intrat pe mess si imi daduse add. Aflase id-ul meu de la niste colegi de-ai meiwinking
Apoi am inceput sa vb f mult, am iesit la plimbari si intr-un final am devenit iubita lui happy
Incearca si tu o astfel de smecherie! Sigur o sa meargawinking Bafta!

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Fii naturala, fii tu. baiatul sigur te place si mi-a placut faptul ca l-ai luat pe baiatul ala de mana si el s-a uitat cam ciudat la tine, asta inseamna ca e gelos, si intr-un fel e de bine

posibil ca in urmatoarele zile o sa faca la fel, dar de data asta incearca sa comunici cu el
succes

pupic

| denysame a răspuns:

Buna.ar trebuii sa il intrebi, cand il vezi! Daca esti de accord sa afle toata cls lui si a ta, poti pune pe cineva sa ii spuna.eu am facut asta dar s-a intamplat ceva mai rau:acum toti din sc ma arata cu degetul spunandu-mi ca imi place de acel baiat. oricum mie nu imi pasa ce spune lumea, asa ca daca se va intampla la fel ca si mie, sa stii ca nu trebuie sa iti pese ce spun cilalti colegi a tai sau a lui(in sensul de rau)
Sper ca ti'am fost de ajutor!happy

| ColorGirl a răspuns:

Yup, te placetongue

| Pucca_5593 a răspuns:

Poi fi sincera si intreaba'l... Nu o sa pice lumea daca o sa'l intrebi!
Fi sincera cu el si spune-i ca l'ai vazut ca se uita dupa tine si alte chestii... Si eu am asa o problema dar el e mai mic ca mine asa ca nu imi fac griji...

Acum serios, nu ezita... fi demna si intraba'l :*:*

Si acum... pot primi o funda? big grinbig grin

| Mimyx a răspuns:

Ascultai sfatul Ralucai este cel mai bine asa... poate te va place si el si ati putea fi impreuna! nu ezita poate mai incolo va fi prea tarziu!