| FrozenloVe a întrebat:

Bunaaaa.Ajutati-ma :-s
Deci acum cateva luni m-am imprietenit cu un baiat ( A. ). dar ne.am cam indepartat si nu prea am mai vorbit.Dar acum cateva zile am aflat ca o prietena de-a mea este impreuna cu el, si nu stiu parca am fost geloasa, si a inceput sa imi placa mult de el. iar in seara asta mi-am facut curaj si i.am dat un mesaj cu " ce faci " si mi-a zis ca vorbim pe mess ca nu are mesaje. si intrase de aproape o ora pe mess si nu m-a bagat in seama, asa ca l-am bagat eu.si nu mi-a raspuns. tin sa mentionez ca as vrea sa fiu impreuna cu el pentru ca imi place foarte mult. dar nu stiu ce sa fac mai departe..sa il mai bag eu in seama sau nu? ajutati-ma.
MULTUMESC :*

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este bine sa te bagi in ciorba altora si trebuie sa intelegi ca baiatul nu te (mai) place.

| FrozenloVe explică (pentru neutrino):

S-au despartit oricum.

| TheHeineken a răspuns:

Buna! Daca prietena ta are o relatie cu acest baiat de ceva vreme ar fi cazul sa ii lasi asawinkingiar daca iti place de el fffffoarte mult atunci spune-i sau asteapta pana se despart! Bafta happy

| FrozenloVe explică (pentru TheHeineken):

Numai e impreuna cu fata aia.

| TheHeineken a răspuns (pentru FrozenloVe):

Aha deci poti sa il bagi in seama dar fara texte de genul Ce mai faci am auzit ca te-ai despartit de...etc intelegi si mai lasa-l cateva zile pana uita de fosta iubita

| Sorinake21 a răspuns:

Poi gandeste-te ca la un baiat nu-i prea place sa fie cicalit la cap daca ma intelegi ce vreau sa spun....soo daca nu te baga el in seama bagate singura in seama inca odata sau de doua ori daca tot nu da semne ca si el este interesat....va trebui sa il cuceresti prin metoda clasica --Blietele in ora, hai la un suc, facem proiectu la fizica impreuna si o sa vezi ca o sa se infiripeze cevawinking bafta