| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa :X ... Am o nelamurire oameni buni big grin . Deciiii . Fostul meu prieten ... Am fost 1 an si 2 luni cu el , evident ne certam destul , dar tot unu la altu trageam , de 7 luni de zile n-am vorbit nimic , nici macar "ciao" . Eiiii , dupa 7 luni a venit la mine , asta fiind weekend`ul trecut . Si mi-a mai cerut o sansa , el fusese cu alta , si i-a dat papucii . Si i-am zis ca nu pot sa zic ca il mai iubesc , dar sa fim asa de proba . Mie nu mi-a placut la el ca se comporta la fel ca inainte sa ne despartim . Si nu l-am mai bagat in seama , nu-i mai raspundeam la telefon , nu am vrut sa vin cu el acasa cu masina de la scoala . Multe chestii. El acum s-a impacat din nou cu aia a lui . Nu-l inteleg . Ce are'n cap , daca nu's eu , ii aia . AAA , am aflat ca aseara a fost la o panarama de-aici laughing . Deci o inseala pe aia big grin . Dilema mea e urmatoarea : Ce simte el oare pentru mine de se tot intoarce la mine ? straight face Fundaaaaa mareee :*

1 răspuns:
| BLeur a răspuns:

Te iubeşte şi nu prea cred că are tupeu să-ţi spună, când i-ai zis tu lui că nu-l mai iubeşti s-a dus la alta, apoi la alta.se vede că nu poate stau decât cu tine.happy