| k3nk0Blue a întrebat:

Salut am o dilema si m-am gandit sa apelez la voi sad
Am o fata in clasa cu care ma certam acuma ma inteleg bine cu ea. vorbim frumos unu cu altu toate sunt ok pana aici vorbeam pe fb cu ea...tot faceam conversatii sa-i atrag atentia ca o plac,apoi i-am lasat un mesaj Ca o plac si daca ea ma place pe mine, inca nu mi-a raspuns si tot astept sa vad ce spune aseara mi-a aparut ca l-a vazut si dupa a disparut faza cu Vazut, la stiti voi

Ce sa cred? :-s

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Poate nu stie ce sa-ti raspunda...
Mai ai rabdare. Daca nu spune nimic, poarta-te mai frumos cu ea, fa-i complimente multe, zambeste-i, gadil-o..etc.Ai pute s-o inviti undeva la un suc ceva, mai lasa-i timp. Poate te place si inca nu e sigura cum sa reactioneze.Sau nu te place si nu stie cum sa-ti spune.O sa-ti dai seama dupa reactiile pe care le va avea.

| k3nk0Blue explică (pentru irina20):

Mie frica de faptul ca ea are un frate si poate a vazut mesaju ca mai intra pe Fb ei si a sters mesaju si nu stiu cum sa zic iar -.-
Si ma port frumos cu ea vorbesc frumos si ea cu mine la fel precizez ca inainte ne certam foarte rau acuma ne intelegem si se mai intoarce la mine zambeste

| irina20 a răspuns (pentru k3nk0Blue):

Inseamna ca si ea te place un pic.Stai fara grija a vazut mesajul. Daca il vedea fratele ei sigur facea haz pe seama ta pana acum.