| Twyti a întrebat:

Sunt baiat. Cum fac o fata, in timpul unui act sexual, sa ajunga la orgasm?
Cum imi dau seama ca a ajuns la orgasm?
Vreau un raspuns detaliat.

9 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Femeile reacționează diferit când au orgasm. Diferențele sunt de la femeie la femeie... unele țipă extrem de tare, altele stropesc (așa cum ejaculezi și tu, așa stropesc și ele), altora le tremura mușchii de la picioare, altora le tremură buzele, altele dau ochii peste cap. Cam astea-s modalitățile prin care îți dau seama dacă au avut orgasm. Dar, mai ales, dacă femeia îți spune „Doamne, ce bine a fost" după ce ai terminat, și dacă e sinceră... atunci ești „șăf".

| shadow72 a răspuns:

E greu fratie sa iti dai seama... femeia imita orgasmul

| christos1234 a răspuns:

Trebuie sa iasa un fel de substranta ca apa din ea.

| RAY a răspuns:

In primul rand fiecare organism e diferit, fiecare vagin e diferit, pentru ca sa aduci o femeie prin penetrare la orgasm e nevoie de mai multe lucruri, emotia, femeile cand fac sex si nu iubesc au sanse mici sa aiba orgasm asta pentru ca creierul lor este fortat sa faca sex din dragoste, cand penetrezi nu reusesti sa nimeresti clitorisul ratezi vreo 8000 de terminati e pacat, fai un sex oral asa va avea orgasm prin penetrare e rar, doar 9% au avut asa ceva, prin sex oral 60%, unele nu au avut niciodata orgasm, tu ca barbat cat poti penetra 3, 4 minute e ca ea sa aiba orgasm trebuie vreo 10-15 minute incontinu penetrat vaginul, nu-i ceva garantat, unele ejaculeaza unele nu depinde, cand muschi vaginului se contracta atunci e ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

O f*** pana cand ai sa-ti dai seama ca este terminata dupa cum geme, cat de greu respira si mai ales dupa cat de tare i se ""inunda"" vaginul.In cazul unui orgasm ca lumea va intra in transa si va ramane ca ""paralizata""parca ar fi lesinata.

| mihai69 a răspuns:

1. învățați amândoi să comunicați când faceți dragoste. Nici ea nu știe exact când îți place și ce anume să facă ea, nici tu nu știi ce și cum să-i faci ei pentru a obține maximum de plăcere. Vorbiți unul cu altul, arătați prin semne, gesturi, sunete... mă rog, înțelegi ideea.
2. Nu îți dai seama dacă ea nu vrea asta. Sau dacă se preface.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curge un lichid mai asa ca apa.

| 1DeadMemories a răspuns:

Fiecare orgasm e unic ca si traire.Nu o sa fie doua la fel. Daca nu comunicati in pat, o sa fie greu sa stii unde si ce-i place.Un alt aspect de care trebuie sa ti cont, femeile mimeaza cel mai bine orgasmul.

http://lyla.ro/relatii/cum-sa-faci-o-femeie-sa-aiba-orgasm/

| TimoTimo a răspuns:

Tu cand ajungi la orgasm, ai o placere foarte mare :) Asa o sa aiba si ea.
Exista mai multe pozitii sexuale care pot provoca un orgasm.
Ai aici un link care te poate ajuta.
http://www.perfecte.ro/......antat.html