| Donte a întrebat:

pe 1 Decembrie eu si iubita mea implinim o luna si nu stiu ce cadou sa iau.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un trandafir sau ceva buchet de trandafiri ori o cutie de bomboane in forma d einima mi se pare suficient, e o luna totusi, nu un an sau ceva. Cadourile de jos mi se par extrem de exagerate. E O LUNA FRATILOR

| Plato a răspuns:

Un tricolor, evident.

| Rihhana1 a răspuns:

Un parfum si ceva dulce.
O cana, o poza cu voi doi.

| Mynameis93 a răspuns:

E cea mai mare greşeală să iei cadou la împlinirea unei singure luni de relație.Şi să-ți explic de ce.Vă veți învăța să vă oferiți cadouri unul altuia la fiecare mică "sărbătoare" şi, când veți împlini 1 an-2-3 etc nu veți mai avea idei de cadouri.
Sfatul meu e să îi scrii un mesaj drăguț şi lung (fetele adoră asta) şi să ieşiți undeva, eventual să-i iei un trandafir.Dar mai mult nu! Whatever, să vă țină, dragilor! Xoxo

| eugeniu2020 a răspuns:

La o luna nu ar trebui sa ii faci un cadou ceva extravagant, e doar 1 luna, un mesaj frumos si un pupic, o imbratisare si o plimbare, e de ajuns.

| AlMaDi a răspuns:

O brosa, ca tot a venit frigul si o poate prinde in fular si o intalnire voi doi la ciocolata calda.