| anonim_4396 a întrebat:

Cam dupa cat timp de relatie, il poti lasa pe iubitul tau sa te atinga pe sani? O luna ar fi cam putin? thinking

Răspuns Câştigător
| Memewna a răspuns:

Pai daca voi va iubiti cu adevarat nu ar trebui sa conteze cand iti pune mana pe sani... pur si simplu nu conteaza, daca voi va iubiti se poate intampla oricand happy si succes in relatie.

25 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

rolling on the floor)) e cea mai stupida intrebare, pe bunelaughing))

Draga mea, nu cu toti este la fel, unii au mai multa incredere in partener dupa 2 luni, altii mai putin.Sunt fete care nici nu le permit sa le atinga dupa 2 luni. Depinde de cit de timida e fata, cit incredere va avea in el, si daca il iubeste.

Daca voi dupa 2 luni eu ce sa mai zic mi-a propus sex din prima zi.astea's copilarii cu mana pe fund dupa nu stiu cat timp.el face asta cand simte nevoia nu trebuie sa astepte o luna sau mai stiu eu catlaughing)

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ba omuleeee tu esti criminal in serierolling on the floor)).
Ma jur ca daca iti mai citesc multe raspunsuri o sa cad din scaun de rasrolling on the floor)

| mona a răspuns:

Nu este un timp anume pentru asa ceva, nu poti programa chestile astea, se intampla atunci cand..se intampla

| justfreelove a răspuns:

Ce intrebare laughing
Tu vrei sa te atinga pe sani? Iti place de el destul incat sa nu te deranjeze acest fapt? Prima data e mana pe sani, dupa aia in chiloteii si. Oricum ideea e ca noua baietilor ne place sa luptam pentru fiecare centimetru de piele in plus big grin. Dar daca el este genu timid iar tu il doresti neaparat, cel mai bine ar fi sa preiei initiativa. Te asigur ca nu o sa te creada o stricata sau ceva, ci doar o sa viseze la tine in fiecare noapte laughing

| AngelGirl5 a răspuns (pentru justfreelove):

Oare ce ne-am face noi fara voi, baietii?!
Serios ca-mi place raspunsu' tau... big grin laughing

| justfreelove a răspuns (pentru AngelGirl5):

Fara baieti? probabil te-ai face lesby straight face

| AngelGirl5 a răspuns (pentru justfreelove):

Sau nu laughing

| Crocaa a răspuns:

Mie mi se pare destul de serioasa intrebarea.Cand simti tu, atunci il lasi. Daca e mai tupeist va incerca sa ii atinga si pana la urma vei ceda, ideea este sa o luati incet. Oricum va fi o senzatie superba, iti garantez, e ceva deosebit.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Pot sa spun ca esti idolu meu? laughing

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Perfect.
atunci mai zic odata
..esti idolu meu!

| Demonull a răspuns:

Dupa ce te casatoresti rolling eyeslasand ironia,oricand simti tu, sau el, daca il iubesti te iubeste nu ar trebui sa ai o problema cu asta, dar daca il iubesti, si el iubeste..in fine iubeste mai multe fetelaughingsi atinge sanii la mai multe aici e o problema laughing

| rousz a răspuns:

Hey! cam dupa cat timp vrei tu ...nu conteazawinking

| SmRpT a răspuns:

Cartof, esti tare raurolling on the floor)

| SmRpT a răspuns:

Da,da te intelegsmug

| PamPamPaaaam a răspuns:

Nu ar trebui sa-l lasi sa faca asta... el mai tarziu poate sa se laude ca te-a pipait si apoi vei fi aratata cu degetul, logic ca te vei desparti de el si nimeni nu te va mai "lua".

| MaicutaMaui a răspuns:

Cand relatia este serioasa, atunci deveniti mai intimi. Nu te grabi, ca nu ti se dezumfla sanii daca nu te atinge cat mai repede.

| Ronnie35 a răspuns:

Da, da, multumesc Mr Potato pentru raspunsurile tale atat de "inteligente". Parca TPU era un site unde se pun intrebari si raspunsuri, fara sa folosesti cuvinte jignitoare.

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Câti 14 ani ai?

| Ronnie35 a răspuns (pentru DistrugatorulDeVise):

Nu, am 16.

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru Ronnie35):

E primul tău prieten/iubit? Că în mod normal nu ai intreba aşa ceva.Chestiile astea vin de la sine.Important e să simţi tu că e momentul potrivit.De asta poate dura o săptămână sau o lună sau două.

| noname29 a răspuns:

Ai sani? :O:O de ce? funda? :*

| noname29 a răspuns:

O urasc pe chiuveta! parca e pitargora 2. funda? ::*

| noname29 a răspuns:

Daca nu manca elias bomboane cu menta cartoful asta avea urechi! crying(

| bruneta27 a răspuns:

Nu ar trebui sa il respingi daca el va incerca sa te atinga pentru ca va spune ca esti salbatica...o relatie nu inseamna doar sa iti ei limba in gura dupa parere mea.

| Madalin_Laurentiu_1992 a răspuns:

Din prima zi bineinteleswinking