| pussycat_9041 a întrebat:

Cand ai orgasm este neparat nevoie sa arunci din tine acel lichid? Adica sa tasneasca?straight face

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Thu "acadea": scrie TZASHNEASCA, nu trasneascalaughing. Ala se produce doar uneori, in cazul unui orgasm f puternic sau in timpul orgasmelor multiple, la al 2'lea, al 3'lea. Poti sa'i zici "ejaculare feminina" sau squirt. Cica ar spori intensitatea orgasmului. Asta nu mai stiu, insa sigur senzatia e faina si cu si fara squirtwinking

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Lichidul ala nu tasneste laughing. Curge!

| lOllipOp a răspuns:

Nu stiu...nu mi-a TRASNIT nimic deocamdata.
pe tine te trasneste cam des nu?batting eyelashes

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Nu este nevoie, de aceea cand faci sex cu partenerul cu prezervativ poti avea orgasm. Faza e complicata e cev cu niste chesti nervoase care ajuta la exitare sau orgasm. UItate pe net si vei gasi, mai mult nu stiu sati zic.

| SEAL a răspuns:

Cand ai orgasm iti vine nu poti sa te tii sa nu iti dai drumu

| SabinaRsT a răspuns:

Nu, doar unele fete care au orgasm elimina in urma sa un lichid incolor, este diferit dela persoana la persoana. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lollipop esti cam chioara asa ...nu stiut cum sa ziclaughing. acolo scrie tzashneasca si uh vezi trasneasca...imi pare rau pentru tine"laughing!