| anonim_4396 a întrebat:

Cand este cel mai bine sa faci sex? inainte, dupa, sau in timpul menstruatiei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Szandi, in timpul menstruatiei hormonii o iau razna, deci esti mult mai excitata si simti orice atingere mult mai puternic. Deci pentru femei, in timpul menstruatiei ar fi perfect sau cu cateva zile inainte (SPM). Unii barbati considera asta scarbos, dar cu prezervativ presupun ca ar fi destul destul de ok.

5 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Inainte si dupa.
in timpul menstruatsie se pot transmite multe boli si infectii din cauza sangelui
tongue
dar sunt riscuri mai reduse pentru o sarcina

| weedini a răspuns:

In timpullaughing)

| szandi_2169 a răspuns:

Pai daca mentionezi ca ai si prezervativul cu tine happy eu prefer inainte cu cateva zile de menstruatie happy sau si dupa thinking dar de ce spui " in timpu` menstruatiei " ai de castigat ceva? raised eyebrows :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa sau inainte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e dupa happy