| capitanul18 a întrebat:

Cand fac un tatuaj pe penis, acesta trebuie sa fie in erectie?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pielea care acopera penisul trebuie sa fie cat mai bine intinsa pentru ca tatuajul se se poata efectua si pe urma ''imaginea'' tatuata sa apara in... ''toata splendoarea sa'' in momentul intrarii penisului in erectie. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| danaieladaniela a răspuns:

Daca vrei sa fie un tatuaj reusit

| Musca88 a răspuns:

Ce tatuaj faci pe penis, torpila sau dragon?

| capitanul18 explică (pentru Musca88):

Din păcate nu. Am făcut un pariu cu un prieten și l-am pierdut. Acum trebuie să-mi tatuez mesajul "mama mea a trecut pe aici".

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Mai ok era sa te tatuezi pe buci

| bogdanmanevra a răspuns:

Trebuie sa fie bagat in cur