| Fericire04 a întrebat:

Cand fostul iti marturiseste ca e indragostit de iubita lui actuala,dar iti face tie invitatii pentru Craciun,ce sa crezi?

p.s. : ai fost prima lui iubire, de care s-e despartit de 1 an si pe care a tot incercat s-o uite happy

7 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Sa crezi ca actuala prietena e pe cale sa-i dea papucii, si ca a facut o alegere gresita.

| neutrino a răspuns:

Te minti singura. El doreste divertisment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa te tina pe banca de rezerve, daca e sa-i dea cealalta papucii sa aiba unde sa vina si cu cine sa-si satisfaca poftele

| Fericire04 explică (pentru anonim_4396):

Pofte cu mine nu si-a satisfacut niciodata si stie ca n-are sanse..deci. nu prea cred laughing..Ms de parere.big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fericire04):

Felicitari thumbs up

| blueheart a răspuns:

Nu are rost sa te gandesti. Cine te iubeste cu adevarat nu pleaca de langa tine. Traieste-ti viata frumos alaturi de o persoana care sa te iubeasca cu adevarat. Trecutul e trecut, nu va mai fi nicioadata la fel. happy

| casandrra a răspuns:

Ca vrea sa va tina pe amandoua.Simplu!