| Fernando123223 a întrebat:

Daca sarut o fata si las saliva pe gura ei. E normal sa lasi putina saliva sau nu?

9 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Da, da schimb de fluide laughing Poti sa-i furi si guma, ori sa-i numeri dintii cu limba.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E cam scarbos sa iti lasi saliva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este normal daca o saruti frantuzeste...cu pasiune este normal. daca ii place nu mai conteaza ca lasi saliva...

| Alicezzz a răspuns:

laughing sa speram ca nu folosesti limba pe post de periuta de dinti in gura ei!

| Torres92 a răspuns:

Fel de fel de intrebari ...Nici nu mai stiu ce sa fac
Sa rad?///Sa plang?

| Hng123 a răspuns (pentru Torres92):

E mai bine sa-ti dea lacrimile de atata ras.

| forsaken99 a răspuns (pentru Torres92):

Dupa o vreme poti sa primesti k este o boala care multi copii de 10-14 ani de pe facebook o au si vad ca nici aici nu sunt mai putini.

| Torres92 a răspuns (pentru Hng123):

Mie mi ar fi rusine sa intreb asa ceva.
mai au unpik si fac si copii online

| AndreeaOP a răspuns:

laughing) ii numeri dintii din gura cu limba? da, este normal