| Cris_7871 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare cand ati facut sex?

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

S-a rupt patu de la zgaltzaialalove struck

| harciog a răspuns:

O facea cu mine prima data si necunoscind orgasmul pentru ca o durea, fara a-mi da seama, am intrebat-o daca si-a dat drumul vreodata si ea cica;-De unde?

| harciog a răspuns:

Cu aceeasi femeie o faceam o data pe o masa in sufragerie si cind eram mai dezlantuiti apropiindu-ne de finish, s-a rupt piciorul de la masa si am cazut cu totul si cu televizorul peste noi.

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Am cazut din pat.

| matt5453 a răspuns:

Era in masina... eu conduceam...:d

| annonnimus a răspuns:

Esti ninfomana, sau cum sa te numesc? Apropo cati ani ai raised eyebrows?