| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Ce prostii ati facut prin excursii?
Funda pentru cea mai amuzanta intamplare + voturi.

Răspuns Câştigător
| αℓє a răspuns:

Hei.
Am fost in excursie.Si i-am cerut voie invatatoarei.Pe atunci eram mica.M`am dus la Wc, si am ramas fara hartiee laughing Si eram si incuiata.Nu ajungeam pana la incuietoare sa deschid. Ooof.Ce era sa faac? Noroc! mi-am gasit in buzunar servetele.Bun, dar invatatoarea a crezut ca eu am urcat in autocar.Si am fugit dupa el vreo 2 minute.Noroc ca m`a sunat o colega sa vada unde sunt, ca nu ma vedea in autocar.Si i`a zis doamnei invatatoare ca alerg dupa autocar.Doamne ce zii.

1 răspuns:
| Squmppaaaa a răspuns:

Buna.eu cand am fost in excursie am ramas prin magazine si am pierdut autobuzul si am sunat la d-ul director si sau intors inapoi dupa minelaughing)))
sau
Odata am murdarit scaunul profesoarei cu inghetata straight face
laughing