| doarewroxana a întrebat:

ce tampenii ati facut cand erati mici? la cea mai amuzanta intamplare dau funda

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancam ciorba si mai ramasese doar zeama, si mi-am propus sa beaudin castron, insa m-am dezechilibrat si am picat pe spate in pat cu castronu fix in fata.
Eram pe scara blocului si am scuipat o baba in cap de la etajul 2, ea se afla la parter.
Era sa ma lovesc frontal cu o masina de gunoi cand eram pe bicicleta.
M-a alergat o armata de pui de gaina, ca aveam mancarea de-aia pentru ei in mana.
Am facut treaba aia mai mare dupa usa de la dormitor si o faceam pe aia mai mica in cosul de gunoi.
Am daramat tabla peste unu la gradinita.
Cam atat, atat tin minte.

| TheTimeKiller a răspuns:

Cand eram mic si venea cineva la noi ma urinam in pantofii lor laughing)

| OmuFoarfeca a răspuns:

Am imprastiat toate oalele prin casa

| 33stefy21 a răspuns:

Cand eram mica eu aveam un tell. de jucarie si stii ca ala are niste baterii micute. eu am vrut sa vad ce se intampla si mi-am bagat-o in nas.

| johnnyboby a răspuns:

Am taiat covorul in 2 bucati cu foarfeca

| sweetistaaaa a răspuns:

Am spart televizorul laughing)

| SkuiZz a răspuns:

M-am dus si i-am desenat picioarele cu marker permanent lui tata