| TheQueen1 a întrebat:

Care a fost cel mai jenant moment din viata voastra?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atunci cand mi-am inceput viata sexuala eram intro perioada in care era interzisa detinerea, comercializarea si chiar folosirea prezervativului si in aceste conditii (inumane) in momentul intretinerii primului sex anal mi-am manjit "barbatia" cu fecale. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pentru ca ti-ai bagata si tu coada unde nu trebuia laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Damn. Imi treesti si mie niste amintiri groaznice laughing)

| TheQueen1 explică (pentru corbulalbrosu):

Cum naiba ai reusit sa faci asta? rolling on the floor

| Mieeez666 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si.ce-ai facut dupa? laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mieeez666):

Mi s-a intiparit in minte o "sezatie deosebita" si ca urmare nu am mai facut niciodata sex anal ulterior intamplarii respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca atunci cand am facut pipi in chiloti in prima zi de scoala in timpul orei. Aveam o invatatoare care arata ca dracu si mi-a fost rusine sa ma cer afara.