| Syssissy a întrebat:

Care a fost cel mai jenant moment din viata voastra cu o/un fata/baiat?

Răspuns Câştigător
| KasdfghjNY a răspuns:

Cel mai jenant a fost vara trecuta in tabara, eram cu iubita mea in camera(amandoi avem 17 ani, ma rog, ea are 18 >.> ) Si ne sarutam, pasional, frumos si se deschide usa si intra doamna diriginta cu toti colegii fix cand eu i trageam panaloni si ma descheiam la fermoaru de la pantalonrolling on the floor) Dupa diriginta ne-a intrebat o gramada, si cand a vazut durexu s-a calmatrolling on the floor

| Hieer a răspuns (pentru KasdfghjNY):

Ce mistooolaughing) laughing laughing

| Syssissy explică (pentru KasdfghjNY):

Ff tare rolling on the floor

| Nick2012 a răspuns (pentru KasdfghjNY):

rolling on the floor rolling on the floor fffff tare

| LifeEternal a răspuns (pentru KasdfghjNY):

Maxima laughing

20 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Cand -am zis ca il iubesc si el a zis la toti

| RazvanRo22 a răspuns (pentru Céline7):

Ce-i jenant in asta?

| Nolkyz a răspuns:

Sincer, nu-mi amintesc ceva jenant alaturi de un tip. Faza e ca tine de caracter. Unii se pot simti jenati atunci cand rad intr-un moment nepotrivit, iar altii nu se simt jenati nici cand trag un part. Cum zicea: depinde de fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam de fiecare dată când un băiat observă că exist, mă întreabă ceva, mă înroșesc toată și dau un răspuns tâmpit.
Scuza ar fi că eu sunt sociofobă, dar nu pot să spun tuturor asta...

| Syssissy explică (pentru anonim_4396):

Ehoh go on si eu pateam asa pana acum doi ani, dar acum sunt relaxata, si eu insami...si nu am nici un stresoh go on o sa treci si tu peste asta mai devreme sau mai tarziuwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Syssissy):

O da? Tu știi ce-i aia sociofobie? Cu atât mai mult în variantă agravată cum am eu? De asta scapi doar cu psiholog, ba nu psihoterapeut parcă. Dar și cu ăla mi-ar veni greu să vorbesc.
sociofobia(definită pe scurt) este teama de situații sociale, nu doar de a vorbi cu băieții.

| Syssissy explică (pentru anonim_4396):

Au...imi pare rau... sper sa treci cu bine de astapuppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| GoddessMaui a răspuns:

Inca n-am avut asa ceva in particular, dar mi s-a intamplat de fata cu mai multe clase; eram 3 clase pe hol, ca erau niste artisti de opera si eu ascultam muzica la mp3 si nu stiu cum, imi cazusem mp3-ul pe jos si atunci era liniste, aproape toti s-au intors la mine si radeau... dirigentele dadea din cap si alti profi se holbau la mine. Cata nesimtire pe ei... sa rada.

| eusebiu99 a răspuns:

Cel mai jenant moment din viata mea a fost atunci cand prietena mea m-a facut de ras in fata clasei

| Syssissy explică:

P.s:dupa mai multe raspunsuri va povestesc si euhee hee

| morusss a răspuns:

AM fost o data cu o fata care imi placea la film, nu eram cu ea, si doream sa fiu dar mierea rusine planuisem cu un prieten sa: ma ajute sa ii sugereze pentru ca mierea frica si dupa film sa o intreb daca vrea sa fie cu mine. Pe parcursul filmului ea tot se uita la mine si eu la ea
apoi o colega incepe sa rada cu gura pana la urechi si toata lumea se uita la noi in sala de parca. in fine pe la finalul filmului fata respectiva (colega enervanta), nu cea pe care o placeam a scos din geanta un parfum de fete si pentru ca o tot certam sa taca din gura mi-a dat cu parfum pe par si in gura si in suc ( mai era 1 l din 2 de cola)
(MA-M enrevat si am vrut sa o
plesnesc) dar cand am dat cu palma colega s-a ferit si am plesnito tare pe fata pe care o placeam. am crezut ca innebunesc si nu mai stiam cum sa imi cer iertare..in fine dupa film o intreb, ea se uita la mine urat si ma pune sa ii dovedesc ca nu mint. apoi eu i-am zis ca nu stiu cum si ea mi-a cerut sa o pup pe obrazul pe care am lovit-o. M-am apropiat si am vrut sa o pup pe obraz, atunci ea s-a intors repede si m-a sarutat, in fata o sala de film (Era premiera skyfall si era sala plina si era ingesuiala la iesire)am fugit si i-am multumit colegei si cred ca daca nu-s-ar fi ferit acum nu asi mia avea prietena. FUNDAAA?

| eduard15 a răspuns (pentru morusss):

Super intamplare felicitari

| Syssissy explică (pentru morusss):

Cat de dragut happy si o poveste similara am si eulaughing si razvan, faza jenanta era (cred) atunci cand a pleznit fata de care-i placealaughing