| tonyc7 a întrebat:

Care credeti ca sunt chestiile de care o tipa matura se simte cel mai mult deranjata la partenerul ei, astfel incat sa decida sa puna punct relatiei?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Violenta fizica sau verbala, lipsa de atentie, consumul de alcool, golaneala...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai fi surprins sa afli cate prostii mari inghit, si din ce prostii nesemnificative decid sa se desparta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei 7 ani de casa,neseriozitatea,lipsa bunului simt,iresponsabilitatea,imaturitatea,ghiolbanismul,incultura, analfabetismul functional,igiena, mitocănia, unele dependente fata de propriile vicii,pentru unele sărăcia, dacă are sau nu un job stabil,dacă este stabil emoțional, sa nu nu fie prost,nebun,leneș și asa mai departe. Tot ce am înșiruit aici nu poate fi generalizat,ci relativ, pe unele le pot deranja pe altele nu,nu toate femeile sunt la fel,nu au toate aceleași standart de selectionare a unui potențial partener; unele de exemplu poate accepta un bărbat sărac, sau mai puțin frumos,sau care are mai puține studii, altele sunt fixate pe astea, nu acorda nici o șansă. Am dat doar câteva exemple, în realitate sunt cu sutele.
Am uitat sa specific nepotrivire de caracter, lipsa chimiei, și sistemul de valori/principiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grosolănia, nesinceritatea, gelozia, lipsa de atenție, posesivitate.

| Hypefox a răspuns:

Ça nu se simte dorita de acel bărbat, ca nu este igienic intim și în general, și ca nu o f. cum vrea ea. Comportamentul se mai ajustează și tot dar dacă nu știi sa o stimulezi psihic și după și sexual, sunt primele motive pentru care ea pleacă...

| 3824060673 a răspuns:

Exagerările prostești și oprirea din complimentele potrivite la momentul potrivit, dezinteresul față de anumite clipe, părți ale corpului ei, prostia dacă ești sărac, inteligența dacă ești bogat și tot ce ține de ce așteptări are ea dincolo de tot ce știi tu (mai ales dacă n'ai observat)

| Ana407 a răspuns:

Sa nu o admire, sa nu o sustina, sa nu faca dragoste cu ea...
Daca e matura, va dori familie, copii...el trebuie sa fie pregatit conform dorintelor ei.

| Mititica12 a răspuns:

Atunci cand nu ii ofera prea multa atentie