| alexa19 a întrebat:

De ce credeti ca unii baietii aleg sa puna punct relatiei pe mess, si nu fata in fata cum ar fi normal?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pentru ca sunt prea lasiwinking.nu au curajul sa fie fata in fata cu persoana respectiva si sa ii spuna decizia pe care a luat-ohappy
Mi s-ar parea normal ca dupa o relatie cu respectivul/a, cand te desparti de el/ea sa fiti fata in fata nu pe mess, telefon s-au mesaje pentru ca ar fi o lipsa de respect fata de persoana respectiva sa te desparti de ea prin orice alte mijloace si de a evita sa fie fata in fata cu ea.Sa ne gandim si la varianta ca poate baiatul este timid si de aceea alege aceasta cale,dar tot nu mi s-ar parea corect,persoana cu care ai impartit atatea,care a fost langa tine mereu sa alegi sa te desparti de ea prin mess,cred ca ar fi trebuit sa ii spuna personal decizia, macar atat ar fi meritat si ea, nu?happy

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Pentru ca inca nu au ajuns la maturitate! Daca esti barbat adevarat, esti oricand in orice situatie, nu te ascunzi dupa deget!

| Bitter a răspuns:

Sunt prea lasi sau poate pur si simplu nu li se parea ca aveau o relatie prea importanta.

| Iulia1106 a răspuns:

De laşi. Nu au curaj să se uite în ochii persoanei respective să îi spună acest lucru şi motivul. Dar nu este vorba numai de baieţii. Cunosc destul de multe fete care aleg să pună punct unei relaţii în alt mod, numai personal nu. happy

| 93Anna93 a răspuns:

Sunt lasi laughing si le e frica sa nu isi ia vreo palma de la iubita, fosta iubita laughing

| gabira a răspuns:

Pai le e teama si rusine ca doar isi dau seama ca sunt fara obraz si o fac prin alte metode