| IDamonSalvatore a întrebat:

Care dintre voi crede ca baiatul care isi bate iubita este un animal? De ce? Asa mi se par mie baietii care dau in fete.

11 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Pai in primul rand ce fata ar suporta Asa un idiot?

| IDamonSalvatore explică (pentru Heather2001):

Sincer am vazut foarte mule fetecare stau cu asemena idioti si asta pentru pentru perioade lungi de timp.

| Heather2001 a răspuns (pentru IDamonSalvatore):

...e treaba lor, ele suferawinking

| FlyingSoul a răspuns:

Nu doar cel care isi bate ubita ci oricine care bate deoarece acest instinct vine de la stramosii nostri, primatele, care nu stiau sa rezolve problemele verbal!

| marcelan25 a răspuns:

Pai,parerea mea este ca niciodata,ma repet niciodata nu are voie,sub nici o forma, un baiat sa-si loveasca prietena, iubita sau nevasta! Este cel mai josnic lucru! Crezi ca daca o lovesti se va schimba? Femeile sunt ca niste trandafiri, nu trebuie decat sa le iubesti, sa le adori indiferent de circumstante! happy

| Consumptive a răspuns:

Este un animal.Pentru ca nu poate rezolva o problema cu vorba buna, explicand ce il supara si ce nu, el pur si simplu da crezand ca asa femeia se va simti vinovata si supusa.Din contra, femeia se ridica, ii spune vreo doua in fata si il lasa singur ca un prost.

| MisteriuosGirl a răspuns:

Cum de ce? pai traim in Epoca de piatra sau in Epoca Dinozaurilor? O fata e ca o floare. si nu zic asta numai pentru ca sunt fata. dar stiu de ce voi, baietii, credeti ca enormal! voi aveti ceva de la natura ce va face sa vreti sa fiti sefii si sa supuneti pe toti. asa o fost mereu, doar ca in spatele oricarui barbat puternic e o femeie si mai puternica! noi va facem sa credeti ca sunt ideile voastre, deci va jucam pe degete! si inca ceva:daca nu iti place cum se poarta o fata, nu o lovesti, te desparti de ea, ce naiba. daca dai o data, o sa dai si a 2 a oara, si pana la urma ramai singur.

| DeathIncarnate a răspuns:

Cum sa bati o fata maaaaaaa?! de aia iti faci prietena s-o bati?!, daca le ai cu bataia du-te frate la Bute si incearca sa ii faci si lui asa sa vedem daca sta.

| Hangover a răspuns:

Sincer nu mi se pare normal deloc sa dai in persoana iubita. Pai atunci inseamna ca nu o mai iubesti. Este un comportament, cum spun si ceilalti de primate. Intre cele doua persoane ar trebui sa fie o relatie de respect reciproc. Altfel nu cred ca mai e o relatie daca "animalu" da in eawinkinglaughing Dar tu ai patit ceva de genul acesta? Intreb doar.winking

| memonelxd a răspuns:

Eu nu cred ca este un animal, daca ea greseste mai trebuie atinsa un pic cu o palma pentru ca si-o ia in cap happy si cum prea bine stiti daca te comporti frumos cu o fata =>te ia de prost (am trecut prin asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e putin spus.Ce vrea sa demonstreze?