| anonymus a întrebat:

Care e cea mai usoara si eficienta metoda de a scapa de grasimea de pe abdomen?

4 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Abdomenele e cea mai uşoară şi eficientă metodă.

| maradi3 a răspuns:

...si de la o anumita varsta in sus, cand te-ai saturat de abdomene, incearca cu sex! Chiar si dupa ce ai abdomenul plat!happy

| biancaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Fa 100 de abdomene pe zi tine o dieta cu un procent caloric scazut cauta pe net ai de unde alege bea ftft multa apa minim 2 l pe zi si foloseste creme pentru tonifiere in special de la emiplant chiar dau rezultate clemele alea:*

| EuRoberta a răspuns:

Abdomene fratica la greu