| TheCIC10 a întrebat:

as vrea un film de groaza la care sa tremur de frica, sa imi fie frica sa ma uit, sa-l vad cu niste prieteni(ne plac filmele de groaza)
funda+vot plzzz groaza sa ma sperii am 17 ani

Răspuns Câştigător
| mikisarbu a răspuns:

Iti dau mai multebig grin sa ai din ce sa alegi

Insidious
Drag me to Hell
Unborn
The Exorcist
Poltergeist
Shutter
The Grudge 1, 2, 3
Paranormal Activity si 2
The Midnight Meat Train
The Signal
Case 39
Jeepers Creepers si 2
Boogie Man
Sleepaway Camp asta nu e scary dar ultima scena ma socat de tot
The Thing
Rec
The Ring
Alien
Invasion of the Body Snatchers

Sper ca o sa te sperie vreuna din ele de te caci pe tinebig grin seara faina Muhahahahahaha

5 răspunsuri:
| andreilyon a răspuns:

Sal, iti recomand sa vezi filmu asta: "A Nightmare On Elm Street" sunt sigur ca o sa-ti placa filmuwinking

| JohnnyWest a răspuns:

Incearca The Ring - sper sa si intelegi filmul

| anonim_4396 a răspuns (pentru JohnnyWest):

Scuze, n-am nicio treaba cu tine, dar doar asa pot raspunde.

Singurul film bun pe care-l poti incadra, oarecum, in genul horror e The Shining. E o ecranizare dupa una din cartile lui Stephen King, cu regia lasata pe mainile maestrului Stanley Kubrick, deci nu cred ca ar mai fi ceva de completat aici.

LE - Sau ti-as mai recomanda The Texas Chainsaw Massacre (in caz ca esti in cautare de ceva cu mai multa actiune, ceea ce si presupun), ala din 2003, cu Jessica Biel. Restul (sunt vreo 6) nu mi s-a parut ca s-au atins de valoarea astuia. Filmul e inspirat din povestea lunaticului de Ed Gein (google it, daca nu ai auzit de el), poate asta iti trezeste interesul.

| JohnnyWest a răspuns (pentru anonim_4396):

Si acum sa ma intelegi pe mine. mi-a placut the ring e destul de interesant, eu nu sunt cel care ii plac horrorurile mie imi plac filmele psihologice de obicei si cele thriller sau drama dar crede-ma si The Ring e o alegere destul de buna mai ales sa mai ai fix sa te uiti la film si in timp ce ruleaza sa te trezesti ca iti suna telefonul laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru JohnnyWest):

N-am glumit, chiar nu am nicio treaba cu tine sau cu recomandarea ta.laughing The ring e chiar ok.
Doar ca nu-mi aparea casuta de sub textul intrebare, in care puteam raspunde (probabil un bug al site-ului, aparut in fluxul de modificari din ultima vreme) si singurul mod prin care puteam raspunde era sa dau replica cuiva.