| Gabitzuu_9957 a întrebat:

Cine imi zice si mie un film de groaza, care sa ma sperie foarte rau? Adica chiar sa tremur de frica...

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

1.Saw - toate filmele ( sunt mai multe )
2.The last exorcism
3.The game
4.Silent Hill
5.Smiley
6.The grudge
7. Mirrors
8. Drag me to hell
9.Casa de ceara
10. Evil dead
11. Dark Skies
Mai sunt multe, poţi căuta pe Google ''Horror Movies List '' dacă vrei altele sau mai multe. devil

7 răspunsuri:
| Miihaelaaa a răspuns:

Мама, Silent Hill, casa de ceara, Insula sufletelor pierdute, sunetul, Grave Encounters 2, In Their Skin, Drag Me to Hell, Rites of Spring, The Devil Inside, Red Riding Hood 2011 nu este prea ingrozitor dar mie mi-a placut foarte mult, sper sa-ti placa si tie.

Răspuns utilizator avertizat
| cozmalau a răspuns:

Incearca Evil Dead, Dark Skies, Stoker, Scary or die etc. Sper ca te-am ajutat!

| Dannielutsa a răspuns:

1.Casa groazei 2.The grudge(cel mai infricosatoor)(cauta la google imagini sa vezi ce suuper ingrozitor e.Am avut cosmaruri 2 nopti) 3.Smiley(e chiar un "zambet„ infricosator)

| anarawwr a răspuns:

Mirrors 1 si 2! E ingrozitooor nici nu m-am uitat pana la sfarsit!

| 19Dida19 a răspuns:

Casa de Ceara, Casa Groazei, Mirros, Evil Dead etc...

| Bors_Dany_1998 a răspuns:

Iti spun eu mai multe:
Saw
The last exorcism
Devil
Priest