| fetitaaaduuuuullllceeeeeee a întrebat:

Care este cel mai frumos cadou oferit unui baiat din partea iubitei sale? in afara de a se daruii lui

Răspuns Câştigător
| Etiene a răspuns:

Dragostea ta curata e cel mai frumos cadou.

| Voidwithin a răspuns (pentru Etiene):

Mai emotionat profund laughing.

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

A i se darui, ai vb prea departe. orice ii daruiesti si ii place lui, e cel mai tare cadou. poate e pasionat de timbre. ii dai unul care nu-l are si e in culmea fericirii.

| DarkTheory a răspuns:

Crede-ma, sa te daruiesti total unei persoane e cea mai frumoasa chestie si uneori e un lucru foarte important cu o valoare extrem de mare!

| LuMix a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru un baiat este sai oferi cadoul din inima.
Funda?

| simonafrumoasa a răspuns:

Dragostea ta si sarutarile tale.

| Tequuilla a răspuns:

Dragostea.winking
Pup kiss