| anonim_4396 a întrebat:

Care este media unui penis? Daca un baiat de 20 de ani are in lumgine 15 cm, si diametrul in jur de 5-6 cum o oare? buna? mica? mare?

17 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Media in tara noastra e putin sub 13 cm. Statistica medicala nu folclor urban. Salut.

| SkyPilot a răspuns:

Dimensiune medie. De la varsta asta nu ma creste. Important este cum il foloseste;)
Ai toate detaliile aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru SkyPilot):

Multumesc! foarte de ajutor

| Țoglă a răspuns:

Îi lungimea medie.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

O are mica eu la 15 ani o am de 16 cm.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Bravo tie dragule! eu eram curioasa! Sper sa iti tot creasca. ps fetele nu vor mereu un penis FOARTE mare, pentru ca le doare si pe ele, nu crezi? big grin hihi

| SkyPilot a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Le doare cu cei care nu se pricep sa faca un preludiu de calitate happy

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru SkyPilot):

Dar daca ei de exemplu au un penis de 18 19 cm si in baga acolo, desi vaginul fetei este mai mic? eu zic ca doare... :3, dar si daca da preluddiul este varza

| SkyPilot a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Vaginul se extinde. Pot sa iti spun cu siguranta ca nu e o problema daca ai grija de fata asa cum trebuie happy

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru SkyPilot):

Pe asta nu o stiam, dar na era logic, ca doar se largeste incat sa iasa un copil...

| SkyPilot a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

La mine nu s-a plans nimeni niciodata ca ar fi prea mare. Dar am grija in primul rand de fata, daca ea se simte bine cu siguranta ma voi simti si eu.

| LoveSleep a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Și acum ai 16 și o ai de 15.
Trist.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru SkyPilot):

Ooh, cati ani ai? altceva nu intreb, pentru ca nu este treaba mea. eu credeam asta, pentru ca desi am doar un singur partener in unele pozitii nu o putem face pentru ca, mi se pare prea mare, adica, penetrarea prea adanca si pur si simplu ma doare ( la pozitia..capra ma refer! laughing )

| minrest a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

De exempu, eu cand ma duceam la pescuit am observat ca atunci cand undita mea e prea lunga, pot sa ma dau mai in spate pe mal, dar daca e prea scurta trebuie sa plec acasa.

| SkyPilot a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Mai multi ca tine happy Nu dau date personale. Daca vrei sa intrebi lucruri pe care te jenezi sa le intrebi pe public ma poti contacta pe privat.
Capra e si ea de mai multe feluri. Parcae mai frumos cum ii zic astia de aici "doggie style". In general pozitia avantajeaza baietii mai putin dotati sau fetele mai... sa le zicem greu de multumit. Te vei obisnui, nu trebuie sa o abandonezi complet. Spune-i ce vrei sa faca dar sub forma "mi-ar place... ", nu "nu e bine asa".

| Andersann a răspuns:

Marimea penisului difera de la om la om, media este in jur de 13 cm lungime si 12 circumferinta.

| gladitor a răspuns:

Fa laba si se va mari cu siguranta