| Corina25 a întrebat:

Care este parerea voastra despre relatie la distanta?

10 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Functioneaza...doar pana la un moment dat! Si, daca-ti va spune(fara s-o vezi pe web)ca e tanara, frumoasa, subtirica...gandeste-te imediat la o babaciune, cam cat un tanc! happyFoarte rar se-ntampla sa mearga! Bafta

| RAY a răspuns:

1 gandeste rational nu ai nici o dovada ca ala a scris in profil orasul, varsta, poza lui?
desi ai o credinta oarba ca spune adevarul asta pentru ca nu ai nici o dovada ca spune adevarul, si eu de 3 saptamani studiez comportamentul personaloe pe chat persoane urate, timide, care traiesc intro lume imaginara a lor mint non stop, au lumea lor, urasc realitatea si viata in realitate
2 cum poti sa ai incredere in cineva cand in ziua de azi toti te mint, traim intro lume a minciuni asta e adevarul
3 gandeste ca ai putea sa ai o relatie reala nu sasi pierzi timpul aiurea cu unu de care nu sti nimic corina, a sti de cineva ceva ai dovezi nu l-ai vazut, sti unde sta de ala ce sti sigur nimic, nu cred ca vb 2 luni pe chat apoi gata ne casatorim cand te vezi cu cineva real nu se compara cu o vesnicie pe net, daca esti timida sau nu gasesti nu dispera vei gasi, nu isi pierde timpul cu necunoscuti

| neutrino a răspuns:

Nu se poate sa ai o parere despre ceva ce nu exista. Exista doar vise si iluzii desarte a unora care, din diferite motive, inca nu sunt capabili de o relatie reala.

| greyhound a răspuns:

Sunt distractive daca ai 14 ani sau nimic altceva de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei astfel de relatii se termina prost.
1. Nu prea mai poti avea incredere in oameni in ziua de azi.
2. E aproape imposibil ca partenerul/partenera sa-ti ramana fidel/a. Pana la urma tot te va insela. Cel putin in majoritatea cazurilor asa se intampla.
3. Nu stiu de ce majoritatea sufera mai mult dupa ce se despart de cineva cu care s-a cunoscut si a avut o relatie pe facebook decat dupa cineva pe care l-a cunoscut in realitate.

Răspuns utilizator avertizat
| 010101012 a răspuns:

Ca nu merg

| fightBack a răspuns:

Sunt distractive daca nu ai altceva de facut insa nu functioneaza!

| Fumarel_Razvan_1993 a răspuns:

Daca ati fost invatati sa faceti multe lucruri impreuna si va vedeti des, e tare aiurea...or sa fie multe certuri si tot asa.

| darkbog a răspuns:

E interesant la inceput. Dar se poate ajunge si mai departe doar ca, trebuie sa ai rabdare.