| alexutza_9259 a întrebat:

Ceaw...am si eu o intrebare dupa parerea voastra o relatie la distanta tine?tongue dau fundita.:X

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

De obicei nu... dar depinde de baiat. daca isi doreshte cu adevarat sa te aiba va tine la relatzie si te va tot suna, iti va scrie pe mess etcwinking

| Nothing05 a răspuns:

Relatile la distanta se bazeaza pe incredere si onestitate.

Dupa parerea mea relatile la distanta pot dura mai mult decat relatile obisnuite.acum depinde de fiecare

Eu am avut o relatie la distanta si a durat 7 luni.ne vedeam cam odata pe luna. a fost minunat.am ramas buni prieteni

Dupa un studiu efectuat acum 2 ani, relatile la distanta pot fi mult mai spectaculoase si frumoase decat cele de zi cu zi.partenerii au mai mult timp sa vorbeasca despre ce vor face cand se vor intalni, au parte de mai mult intimitate iar cand se vad iese ceva superb.

Sper sa te fi lamuritwinking

te pupkiss

| Apy a răspuns:

Nu. iti va spune totul e ok si apoi iti da papuci sau iti va raspunde la telefon vei face crize de gelozie daca chiar vrei e treaba ta dar mai bine nu vei ajunge cu inima franta

| Apy a răspuns:

Nu. o sa iti da papuci mai devreme sau mai tarziu cand nu e langa tine te vei indragosti tu sau el de o alta persoana

| xBluExLifEx a răspuns:

Buna happy... depinde daca ai incredere deplina in tip sau tii muult la el si daca e si invers, in cazul asta ar merge... daaaaaar doar pe o scurta perioada.La mine nu a mers sad deci daca e vorba de o relatie serioasa parerea mea este ca nu ar merge big grin fundita worried?