| alexutza_9410 a întrebat:

Ciao.am si eu o intrebare... dupa parerea voastra o relatie la distanta tine?tongue dau fundita.:X

5 răspunsuri:
| Apy a răspuns:

Nu tine ai mare grija ca s-ar putea sa-ti dea papuci sau chiar mai rau sa nu iti spuna si sa raspunda o fata la telefon

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Depinde de persoanele din acea relatie si de sentimentele lor.eu cred ca o relatie la distanta tine.

| AdelinaC a răspuns:

Nu tine si aduce lacrimi.

| justmeesb a răspuns:

Buna, eu una vorbesc din experienta personala si nu a iesit tocmai bine asta pentru ca nu te vezi cat ai vrea, nu e langa tine cand ai/are nevoie, e nevoie de multe compromisuri ca sa tina, de multa incredere. Nu zic ca e imposibil totul e sa fie un final de genul sa va mutati impreuna...altfel nu vad cum ar tine, e pierdere de vreme si chinuiala plus ca nu ajungi sa-l cunosti suficient de mult fiindca nu locuiesti cu el sau te vezi zilnic. paa

| LoRy_7949 a răspuns:

Buna, parerea mea e ca Nu, deoarece va vedeti rar, chiar daca vb la tell tot timpu. nu e la fell. nu sti ce poate face. pentru ca nu esti langa el love struck
fundasmug