| Marina9494 a întrebat:

Care este parerea voastra in legatura cu relatiile sexuale intre fete, bisexuale sau lesbiene?

Răspuns Câştigător
| NOname000 a răspuns:

O porcarie...cel mai bine este k relatiile sexuale sa fie cu persoane cu sex diferit nu de acelasi sex asta este parerea mea

27 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Fiecare are dreptul de a alege privind orientarea sexuala.Se spune ca ne nastem cu o anume orientare, dar o descoperim mai tarziu.Nu am nimic impotriva, eu cred ca 2 fete se pot iubi.Noua ni se pare anormal deoarece in majoritatea cazurilor sunt relatii F->M. Insa cand atractia isi spune cuvantul, hormonii este cu totul altceva.

| Alexakos a răspuns:

Nu gasesc nimic interesat in asta. copii nu poti face. ca si femeie trebuie sa-ti iei jucarii ca altfel nu se poate. si oricum eu o vad ca ceva foarte plictisitor. nu degeaba ne-a facut dumnezeu barbat si femeie. ca altfel barbatii erau intr-o regiune si femeile in alta regiune. si atunci christofor columb gasea femeia nu america.

ca orice sex ai fi... ai nevoie de un sex opus. ca pentru sex pentru dragoste pentru multe. sunt barbat ma mai uit o data la, la niste filme cu lesbi. si sincer nu vad nimic interesant in asta. adica mai mult de 10-20 de minute nu pot sa ma uit ca ma plictisesc si vreau actiune. am vazut destule fete sa se sarute in public am avut si niste prietene care erau pe invers. si din cate mi-au povestit ele, dupa mine nu e nimic interesant, doar niste chestii plictisitoare. adica nu tu actiune nu tu nimic. si copii la o adica cum faci? cu gradinaru? sau cu electricianu?

asta e pur si simplu parerea mea. si nu sunt de acord cu gay/lesbi.

| Sara2 a răspuns:

Daca asta simt? simt iubire pentru fete? ai suferit vreodata din dragoste? daca da, ar trebui sa le intelegi, ele simt pentru o fata ceea ce simti si tu cand iubesti
eu nu sunt nici bi, nici lesbi dar nu am nimic impotriva lor, este ok

| claudiu123 a răspuns:

Asemenea poponarilor happy Ele decid ce vor sa faca happy Oamenii ar trebui sa'si tina parerile pentru ei si sa nu comenteze happy Insa nici eu nu sunt de acord cu asa ceva cu toate ca sunt si ele oameni ca noi, dar Dumnezeu a dat un barbat si o femeie happy Nu 2 femei sau 2 barbati happy
Sper ca ti'am fost de folos...

| Metempsihoza a răspuns:

Nu depinde de ele, nu ele aleg asta. Sunt care sufera prefacandu-se ca nu sunt ceea ce sunt si altele care au curaj si arata asta. Cu toate astea nu le sustin, Dumnezeu a lasat barbat si femeie, stiu ca suna aiurea, dar eu zic ca celelalte orientari sunt de la diavol, pur si simplu, ori asta, ori Dumnezeu da aceste orientari ca obstacole in credinta pe care trebuie sa le depasesti.

| Elvina a răspuns:

O mare prostie. Pacatoase. Vor ajunge in iad unde le e locul.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Elvina):

Asa si? ce te freaca pe tine unde ajung? mah ma pis pe parerea voasta! nu-mi pasa ce credeti voi sau daca sunte-ti sau nu de acord! nu va pus nimeni sa fiti asa! voi credeti ca asta se planifica? credeti ca gata zici " sunt lesbiana sau bisexuala "? aa? Ma in unele cazuri 2 lesbiene se iubesc mai mult ca 1 baiat si 1 fata! nici 1 baiat nu poate oferi ce poate oferi o fata! si ce asa cum eu nu am nimic impotriva voastra " normalilor " nici voi sa nu aveti! ca nu te pune nimeni sa te bagi in seama sau sa vorbesti despre asta nu-ti comvine nu te uita! sau nu baga in seama! Daca esti lesbiana sau bisexuala nu inseamna ca gandesti mai prost sau ca esti mai prost sau mai nebun, fiecare e cum vrea. Si o sa sa ajung in iad? e un pacat nu... da ma e pacat sa iubesti? oh go on Nu-mi pasa unde o sa ajung oh go on. Iubesc ce vreau si pe cine vreau! O seara buna happy.

| Elvina a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Daca parerea ta e pro asta e. Nu trebuie sa folosesti un asemenea limbaj.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Elvina):

Vorbesc cum vreau. happy

| Elvina a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Atunci esti needucata.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Elvina):

Atunci da-te drecu de sifiliticahappy.

| Elvina a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Poftim? Cum indraznesti sa-mi vorbesti asa? Sunt mai sanatoasa ca oricine de aici.

| Oana92 a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Nu e iubire, e o problema de personalitate ca isi are radacinile in traume suferite in copilarie...

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Oana92):

rolling on the floor)))) tu te auzi ce zici mah? nici tu nu te crezi!

| Oana92 a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Mai pune mana si citeste literatura de specialitate si vorbim dupa...

| Marina9494 explică (pentru Mαdαliηα):

Din ce scrii deduc ca ai trait asa ceva, ar fi interesant sa discutam...

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Marina9494):

Cred ca da. Daca vrei da-mi id tau.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Oana92):

Pun picioru' :].

| Oana92 a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Esti bolnava! rau de tot!

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Oana92):

Cum zici tubatting eyelashes.

| Spartanul07 a răspuns:

Mda:0 ce pot zice fiecare cu orientarea lui... cu toate ca imi lac lesbienele si urasc homosexuali... da chiar nu stiu. fiecare face ce vrea; 0

| athos01 a răspuns:

Fiecare face ce ii place nu am nimic impotriva

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Intre fete se accepta(lasa ca n-ajungeti in niciun iad)DAR GAYii trebuie impuscati.(fac de ras barbatii)

Răspuns utilizator avertizat
| shaormaru2000 a răspuns:

O parere foarte buna, cu cat mai multe cu atat mai bine