| RAY a întrebat:

Fete lesbiene, bisexuale sunt pe aici, ce va atrage la fete?

2 răspunsuri:
| Kinga_Varró_1990 a răspuns:

May sa fie. felul în care vorbește si naivitatea cred, nu sunt sigură în totalitate! si putin de vulgaritate dar din aia asa placuta? si nebunie? si ...Si gata?

| minrest a răspuns (pentru Kinga_Varró_1990):

Nu inteleg ce vrei sa spui, cum te atrage nebunia? Nebunia, boala psihica, comportamentul irational, aberant si maladaptativ te atrag? Poate te impinge pe sina de metrou, cum a facut recent o schizofrenica, asta poate fi ceva bun? In ce sens ai folosit aici cuvantul ''nebunie''?