| Nicolae10102 a întrebat:

Salut.
Intrebare doar pentru fete:
V-ati sarutat vreodata cu alta fata? Chiar daca nu sunteti lesbiene sau bisexuale, doar de dragul de a încerca.
V-a placut?
Ati mai face-o?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai uitat la cam multe filme. realitatea nu e chiar asa

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nu am facut-o si nici nu m-ar interesa.

Dar tu, te-ai sarutat vreodata cu un baiat, asa, de dragul de a incerca? Cum este?

| Nicolae10102 explică (pentru Violleta2022):

Iti inteleg punctul de vedere, ma gândeam ca cineva va spune asta.Chiar am vrut să menționez mai sus, însă cand 2 fete se sărută nu pare atat de vulgar față de 2 băieți care fac asta.
Unii considera saruturile intre fete "sexy" laughing Dacă aș vedea 2 băieți sarutandu se as putea spune decât "scarbos" dar in schimb, la fete ar fi altceva..Nu te-au atras niciodata fetele? Nu ai avut prietene care sa faca asta?

| Andreeush a răspuns:

Nu și nici nu vreau asta.

| Frank51 a răspuns:

Iar au inceput geniile. Da, am vazut cel putin de 5 ori 2 fete care se saruta, si nu mi se pare nimic iesit din comun. Este foarte sexy si incitant, atat pentru privitori cat si pentru ele. Si nu, nu erau lesbi, erau hetero, dar sunt open minded spre deosebire de multi.

| Plato a răspuns:

Habar nu am de ce primesti asa mult hate. laughing

| Nicolae10102 explică (pentru Plato):

Nu stiu daca e hate dar mi se pare amuzant laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tu ai supt **** de dragul de a incerca? Chiar daca nu esti gay sau bisexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Nu chiar.
Aa face sex cu o tipa, doar un sărut nu văd de ce.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Eu sunt baiat, dar am multe prietene care, desi nu sunt lesbience sau bisexuale, s-au mai sarutat. Probabil e si de la varsta, in perioada pubertatii/ adolescentei si pentru ele e un fleac.

| 1babysharah1 a răspuns:

Da rolling on the floor se simte bine lol as repeta experiența =)
Chiar am dubii dacă nu sunt bi lmao