| 122324354453465 a întrebat:

In opinia voastra la ce varsta e normal sa-si inceapa un baiat viata sexuala?

6 răspunsuri:
| AlexTroll a răspuns:

Cand consideri ca ai gasit persoana potrivita, normal zic ca ar fi pe la 17-18...

| epurasu a răspuns:

Ideal dupa 18.Alti cam dupa trecerea perioadei pubertatii.

| RAY a răspuns:

Cand e pregatit de o relatie serioasa pe la 20 de ani si da sa faca dragoste nu sex

| neutrino a răspuns:

Atunci cand se maturizeaza cel mic.

| SkyPilot a răspuns:

Cand incepe sa iti functioneze "echipamentul" si te simti pregatit mental. Dar inainte de asta ar fi foarte bine sa citesti tot ce poti despre igiena si protectie. Nu vrei nici sa fii tatic si nici sa te alegi cu ceva netratabil (HIV). Nu poti sa contezi pe fetele din ziua de azi ca stiu ce au de facut.

| Suck a răspuns:

Cand e pregatit psihic.