| Rizer a întrebat:

Buna
ce parere aveti despre fetele care isi incep viata sexuala la varste fragede? Adica 12 ani-15ani?
Dupa parerea voastra care este varsta minima pentru a face acest pas?

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am 13 anibatting eyelashes si deocamdata sunt virginabig grin
Si cred ca varsta minima sa iti incepi viata sexuala e 15 anibig grin.

kratos
| kratos a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta de 1000 ori. Cauta si tu raspunsurile tongue.
Eu zic ca 18-19 ani este o varsta ok pentru asa ceva.

| xibalba a răspuns:

Nicio parere. E alegerea lor. Doar a lor. Daca se simt in stare sa suporte consecintele, n`au decat s`o faca.

Nu exista varsta minima. Faci cand te simti pregatit.

| BUBULINA a răspuns:

Dar dupa casatorie ce are?

| JoJo a răspuns:

Cam aceeasi parere o am si eubig grin
eu am 16 si inca nu am de gand sa fac pasu`"ala mare"laughing pentru. ce sa-mi complic viata de pe acumoh go onhappy nu ma grabesc!

| JoJo a răspuns:

Eu zic ca 15 e cam devremebig grin parerea mea...eu sunt de acord cu kratostongue

| www a răspuns:

Varsta minima as zice 16. Dar fiecare isi incepe viata sexuala cand vrea.

| alexa a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......-14-ani-d/
uite si eu am pus intrebarea asta si am primit destule raspunsuri
sper ca. ti vor fii de folos;)

| Daddy_9411 a răspuns:

Mai nu stiu, fiecare are o parere despre acest lucru.

Eu cred ca 12-15 ani.hmm. e totusi devreme. Tinand cond de vremurile din prezent eu zic ca dupa 16, 17 ani este ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu este o vârstă minimă sau maximă pentru a face acest pas în viață.
Totul constă în maturitatea, răspundere, respect și împlinire.
După 18-20 de ani.
Fetițele astea se grăbesc din naivitate!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey Silvia... zici ca 15 e varsta minima? la 15 ani mai trebuie sa te joci cu papusile fato! eu nu inteleg de ce isi complica fetele astea viata de pe acum! nu va temeti ca o sa aveti parte de "carnat" toata viata...eu am 17 si jumate si nici nu ma gandesc...am o viata inainte si destul timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey Silvia...zici ca 15 e varsta minima?la 15 ani mai trebuie sa te joci cu papusile fato!eu nu inteleg de ce isi complica fetele astea viata de pe acum!nu va temeti ca o sa aveti parte de "carnat" toata viata....eu am 17 si jumate si nici nu ma gandesc...am o viata inainte si destul timp....

| laur_y92 a răspuns:

15 anii mai mere dar 12...nici nu stiu cum de ii intralaughing...creca 14 anii ar fi minimul

| Ancutza_6190 a răspuns:

Eu consider ca nu exista o varsta. o faci atunci cand esti pregatit(a)dar nici intr-n caz mai repede de 15 ani...desii sunt o gramada de fete mai alesoh go on...depinde si de cat esti de dezvoltata...la unele fete chiar le recomanda doctorul sa isi inceapa viata sexuala deoarece sunt prea slabe.

| r0xana201 a răspuns:

Buna.am 13 ani.si dupa parerea mea...varsta minima la care pentru sa faca acest pas... e 18ani!