| Ofiintă a întrebat:

Care placa va place mai mult braun www.braun.com/.../satin-hair-straightener.html s-au reminington www.clubafaceri.ro/director/stand/30914/18415... ma gandeam la remington dar acum am de ales. Astept cat mai multe pareri pentru ca sa

Răspuns Câştigător
| aia a răspuns:

Eu zic sa incerci de la rowenta eu am si indreapta chiar foarte bine eu pe asta o am http://www.emag.ro/......-pCF7710D0 si sunt foarte multumita de ea:)

1 răspuns:
| Ofiintă explică:

Scz dati pe linkurile astea : bucharestcity.olx.ro/placa-indreptat-si-ondul...
si pentru braum www.braun.com/.../satin-hair-straightener.html Dau Fundaaa