| penthouse a întrebat:

Care prezervative sunt mai bune? Durex sau Sicco?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu stiu ce cred altii, dar parerea mea e ca prezervativele daca sunt corect folosite si nu sunt expirate, cam toate sunt ok.Bine,adevarul e ca durex sunt cele mai folosite si apreciate.Bine ca exista diferente intre prezervative dar totusi,orice prezervativ se poate rupe,nu inseamna ca un prezervativ de calitate nu iti poate cauza probleme.
Ok,am auzit si eu de prezervativele Sico,din cate stiu sunt germane,probabil sunt bune, dar cum toate lumea spune ca Durex, asa o fi...
Si prezervativele love din cate stiu sunt bune si destul de folosite.

| TitiDrLove a răspuns:

Durex

| RyanGeorge a răspuns:

Durex

| ana_2556 a răspuns:

Durex sunt foarte rezistente, asigura protectie cat mai buna. Sunt lubrifiate, subtiri, cu striatii, de toate felurile. Am incredere in Durex personal. TAke carewinking

| ASIGURATORUL a răspuns:

Consider ca Durex

| Radu18 a răspuns:

Durexwinking

| AnaMaria_3575 a răspuns:

Durex

| RegeleRasului a răspuns:

Sicco stiu din propria experientawinking

| Freakquency a răspuns:

Pungile.le gasesti peste tot si pe strada ...si in plus is mai ieftine laughing